Parema veebiteenuse ja ostukogemuse pakkumiseks, kasutatakse sellel veebilehel küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
Nõustun Rohkem infot
Turvaline ostukoht Kliendiklubi 48 92 888 select@select.ee Jälgi meid
Ainult täna - tasuta saatmine tellimustele, mille kaupade summa ületab 30 €
 
Toode on lisatud
ostukorvi
 
Massaa˛ipüstol

Massaa˛ipüstol

Kogus: 159,95
 
 

Vaata veel populaarseid tooteid

 
 
Massaa˛ipüstol
Massaa˛ipüstolMassaa˛ipüstolMassaa˛ipüstolMassaa˛ipüstolMassaa˛ipüstolMassaa˛ipüstolMassaa˛ipüstolMassaa˛ipüstolMassaa˛ipüstolMassaa˛ipüstol

Lihaste lõõgastumiseks ja taastumiseks

  • Innovatiivne
  • Lihtne kasutada
  • Laetav ja juhtmevaba
Massaa˛ipüstol
art. 16448
59,95
Kogus
50+ laos olemas
Lisa ostukorvi
  • Innovatiivne
  • Lihtne kasutada
  • Laetav ja juhtmevaba

Kas oled tundnud kuidas pärast pikka tööpäeva või trenni on sinu lihased pinges ja vajaksid hädasti massaa˛i? See kvaliteetne massaa˛iseade aitab kiirendada lihaste taastumist ja on mõeldud kiireks lõõgastumiseks. Seadmega saad keskenduda erinevatele tähelepanu vajavatele lihasgruppidele, valides selleks spetsiaalse otsaku. Tunned kuidas sinu keha tänab sind - lõõgastunud lihastega on parem uni garanteeritud! Massaa˛ipüstolil on 6 erinevat kiirust ja 6 otsakut. Seadet on lihtne kasutada ning see on vaikne ega häiri oma müraga kasutajat või teisi pereliikmeid. Tootega kaasas kasutusjuhend. Rasedad, südamestimulaatoriga ja muude arsti järelevalvet vajavate terviseseisunditega inimesed peaksid enne toote kasutamist konsulteerima oma raviarstiga. Toode on kompaktne ja mõnus kõikjale kaasa võtta! Mõõdud u 20 x 17 x 6 cm.

Massaa˛ipüstol

Art. 16448
 
 

Tootearvustused

Arvustusi ei ole veel sellel tootel

Kirjuta uus arvustus

Hinda:


Soovin jääda anonüümseks
Reklaami ja solvavaid kommentaare ei aktsepteerita