Parema veebiteenuse ja ostukogemuse pakkumiseks, kasutatakse sellel veebilehel küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega.
Nõustun Rohkem infot
Turvaline ostukoht Kliendiklubi 48 92 888 select@select.ee Jälgi meid
 
Toode on lisatud
ostukorvi
 
Filtriga toidukarp, 1,6 L

Filtriga toidukarp, 1,6 L

Kogus: 17,90
 
 

Vaata veel populaarseid tooteid

 
 
-20%
Filtriga toidukarp, 1,6 L
Filtriga toidukarp, 1,6 LFiltriga toidukarp, 1,6 LFiltriga toidukarp, 1,6 LFiltriga toidukarp, 1,6 LFiltriga toidukarp, 1,6 LFiltriga toidukarp, 1,6 LFiltriga toidukarp, 1,6 LFiltriga toidukarp, 1,6 LFiltriga toidukarp, 1,6 L

Marjad ja puuviljad püsivad kauem värsked

  • Tõhus filtreerimissüsteem
  • Eemaldatav sisemine korv
  • Optimaalne niiskuse tasakaal
Filtriga toidukarp, 1,6 L
art. 98459
Enne 9,95Nüüd vaid 7,90
Kogus
50+ laos olemas
Lisa ostukorvi
  • Tõhus filtreerimissüsteem
  • Eemaldatav sisemine korv
  • Optimaalne niiskuse tasakaal

Kas oled riknenud marju ja puuvilju kahjutundega ära viskama pidanud? Ära sellepärast rohkem muretse. Revolutsioonilises filtriga toidukarbis säilib sisu külmkapis hoituna kauem värske ja mahlane. Samuti säästad nii oma raha ja tekib vähem jäätmeid. Et marjade ja puuviljade riknemine aeglustuks, vajavad nad ideaalset niiskustasakaalu. Loodusest inspireeritud disainiga meekärje kujuline struktuur kogub ja säilitab vajaliku koguse niiskust samal ajal kui tihedate avadega sisemine karp õhul ringelda võimaldab. Spetsiaalne vahetatav filter karbi kaaneosas kogub endasse marjadest ja puuviljadest eralduva etüleeni, mistõttu sisu säilib kaua ja saad värskeid marju pikalt nautida. Eemaldatavat sisemist korviosa saad suurepäraselt ka näiteks marjade loputamiseks sõelana kasutada. Proovi ja sa ei kahetse!

Komplektis on 1 filter (kestab 90 päeva). Valmistatud masinpestavast, EL nõuetele vastavast toidusõbralikust BPA vabast plastikust.  Mahutavus: 1,6l (sisemise korvi maht 1,3l). Mõõtmed u 12 cm (k) x 14x14 cm (kaas) x 11x11 cm (põhi). 

NB! Vahetatavaid filtreid saad juurde tellida, kasuta selleks tootekoodi 98277.      

Filtriga toidukarp, 1,6 L

Art. 98459
 
 

Tootearvustused

Arvustusi ei ole veel sellel tootel

Kirjuta uus arvustus

Hinda:


Soovin jääda anonüümseks
Reklaami ja solvavaid kommentaare ei aktsepteerita